čtvrtek 23. února 2017

Představení Loreal Colorista


AHOJ, AHOJ,

 Moc Vás vítám u dnešního článečku, který je speciální. Byla jsem já nevýznamná a neznámá bloggerka pozvaná na představení nové řady Lorealu.

Pozvánka mi přišla e-mailem a já jí velice ráda potvrdila. Jednalo se o představení nové řady v revoluci barvení vlasů značky Colorista.


Prezentace se uskutečnila tuto středu tj. 22. února 2017 od 16h v Praze v Holešovicích na metru či tramvajové zastávce Vltavská, jak vidíte podle mé poznámky na pozvánce, já jela tramvají.
Jela jsem dříve z práce, trochu musím přiznat, že jsem bloudila, než jsem budovu našla, ale vše nakonec dopadlo dobře. Byla jsem i maličko nervozní, jelikož to byla moje první bloggerská premiéra, již jsem od Lorealu byla pozvaná na představení jejich nejnovějšího make-upu toho s houbičkou, ale to jsem bohužel nebyla v Praze, tak jsem nemohla jít.
Inu vše jsem našla a vyrazila jsem na prezentaci.


Nová řada produktů Loreal Colorista bude v prodeji od března a to v DM drogériích.


Prezentace se uskutečnila ve Forbiden sportu v Holešovicích, což je takový alternativní prostor, jak sami můžete vidět. Velice vhodně řešeno.


Přišla jsem na místo zapsala se, dala souhlas s natáčením a vešla dovnitř, kde to bylo vše růžové, takže prosím omluvte kvalitu fotek.


Připravené taštičky pro nás.


Samotné spreje, které jsme si mohly i vyzkoušet. Doporučená cena pro všechny produkty je 179Kč.


S výzdobou si skutečně pohráli.


Bylo připraveno i menší občerstvení.


Seděla jsem hned ve třetí řadě, čehož jsem pak litovala, že jsem nešla hned dopředu, abych vše řádně viděla a vše Vám zaznamenala.


No a toto je Washout a má 10 barevených provedeních, tento přípravek vydrží až 5 umytí, ale není to klasická barva na vlasy.


Toto je klasický sprej Colorista v 6ti barevných odstínech, nastříkáte a po jednom umytí barva zmizí, což mi přijde velice prima. Když chcete experimentovat, či vyniknout z davu, tak na nějakou akci či večírek vezmete sprej a je to tam. :-))
Pak dále bude v nabídce Paint barva na vlasy v 9ti odstínech, toto je opravdu klasická barva na vlasy, která vydrží mnohé umytí.


Speciálně pro tmavovlásky či brunety bude v nabídce zesvětlovač vlasů, aby barvy lépe chytaly.


Na akci bylo cca 50 bloggerek a YTBerek.


Stoleček, kde si mohli vyzkoušet spreje, které byly hned vedle.


Toto byl pultík pro nás, ze kterého jsme si mohli nabrat produkty na ozkoušení.


Samozřejmě, že bylo i občerstvení, které vypadalo lákavě, ale já byla z té akce tak vypleská, že jsem si vzala jen vodu, ve které plaval kokos a ostružiny.


Toto bylo nějaké maso se zeleninou a poté tam byl i tataráček.Doprovodný program byl pro nás připraven zdobení triček...byla tam pak ve výsledku docela fronta, tak jsem nečekala a mazala domů.


Samotná prezentace byla krátká, výstižná a myslím, že se Loreal týmu povedla.

Úvodem prezentace bylo vystoupení taneční skupiny děvčat vč. aplikace barevnými spreji, z toho bohužel fotky nemám, protože ze třetí řady se opravdu fotit příliš nedalo, ale jistě to uvidíte na jiných blozích.


Samotné tvoření triček, já si odnesla krásné a čisté bílé.


Mistr v akci street artu Pasta Oner :-).


Triko se položilo na stůl, dala se na něj připravená šablona a mohli jste buď to sami nebo za pomocí mistra tvořit.


K mému velkému překvapení na akci dorazilo spousty známých bloggerek a YUTuberek, třeba jak se můžete podívat na fotce dole LaxyLady2, která je skutečně krásná, vysoká, štíhlá, maličko mi přišlo její chování takové tendenční, ale opravdu krásná.No a hvězdou večera samozřejmě, jak jinak s modrými vlasy byla GeTheLouk, která se celou dobu bavila se Rendy z Ordinerylife, ale upřímně řečeno Rendy mám jako bloggerku velice ráda, obdivuji její práci, ale jako osoba mě překvapila. Nečekala jsem, že vypadá tak jak, vypadá. Je jí docela kus, vypadala povýšeně, namyšleně, tak nepřístupně a na to, že by spíš měla držet razantní dietu, tak se pořád cpala. Ale prosím je to můj subjektivní pocit.


Od Lou mě dělily dvě slečny.
No a také dorazila Míša ze style with me a také další bloggerky, které znám ovšem jen ze sociálních sítí.


Přirozeně si všichni všechno fotili a byla jsme všichni moc spokojené a nadšené.


No a tady jsme u samotného zkoušení barevného spreje.Domů jsem si odnesla tuto super taštičku.


Tady vidíte super tématickou lahvičku na vodu.


Moje tři produkty, které jsem si odnesla.

Jo jinak samozřejmě na akci byli také novináři.

Všichni se tam tak navzájem znali a já si tam přišla trochu do počtu, ale co, jsem velká holka a moc jsem si to užila, ale na akci jsem se dlouho nezdržela, pospíchala jsem za kamarády.


Odnesla jsem si tyto tři super odstíny, jeden takový dofialova, pak výraznější růžový a pak jemně růžový, mám v plánu to v pátek vyzkoušet, no snad to půjde smýt, protože do mého zaměstnání se to skutečně nehodí.


No a takto vypadá samotný sprej, který bude k dostání v drogériích DM za doporučenou cenu 179Kč.


No a ještě to zmiňované bílé triko ve velikosti S, myslím že mi bude, snad jsem to nepřehnala. Ale vypadalo spíš jako M.


No a co říkáte na novinky značky Loreal, bude Vás řada Colorista zajímat?? Hned jsem to konzultovala se svojí kadeřnicí, která mi snad dnes odpoledne až se vrátím od zubařky bude aplikovat do vlasů barevný sprej.

No nic, ještě jednou moc Lorealu děkuji za super prezentaci a více takových akcí ke mě.Přeji Vám krásný a pohodový den.

papa Vaše E.