sobota 22. dubna 2017

Další nákupy :-))


AHOJ, AHOJ,

 Moc Vás vítám u dnešního článečku, který je pět nákupový, ale byly to takové nahodilé nákupy, opět díky mé odběratelce a kamarádce Janičky z Brna, na svém instagramu prodávala tuto báječnou Galifornia Benefití novinkovou tvářenku, no a já prostě  a jednoduše neodolala. No jinu jdeme na to.


Janička tvářenku si koupila sama a zároveň jí dostala od svého přítele, tak měla dvě a jednu pochopitelně prodávala a já prostě neodolala. Získala jsem tuto krásku za krásných 750Kč.


Balení naprosto luxusní, co Vám budu povídat, je to navíc můj první produkt značky Benefit.Praktický a krásný štěteček, který se dá opravdu použít.


Jemná vlákna, spíše ke konturování nebo na rozjasňovač, ale na tvářenku to není zcela ono, ale to čistě můj názor.


Tvářenka má nádherný reliéf, krásnou barvičku, super bude na krásné slunné dny jara a také bude super na léto.


Prostě tvářenka je pro pro mě peckoidní.


Pigmentace také skvostná.


No a Janička mi přibalila i dárečky, tím byl i tento super balzáme na rty od Labella.


Také jsem dostala super balzáme od Bomb Cosmetics...ten jsem zatím nezkoušela.


No a nyní tady máme mého manžela klasický a docela drahý gel na vlasy, je to z řady Loreal Professionnel a stojí necelé 200Kč.


Můj muž je s ním velice spokojený a proto ho kupujeme u naší kadeřnice stále dokola.


Jedná se o silně tužící gel na pánské vlasy a můj muž nepoužívá nic jiného a stáčí nanést na vlasy malinko produktu a vlasy krásně drží celý den.


No a to jsou moje nákupy za poslední dobu, co Vy jste si pořídili naposledy a z čeho máte radost.Přeji Vám krásný a pohodový den.

papa Vaše E.