čtvrtek 24. listopadu 2022

#Recenze - Action skin care


 AHOJ, AHOJ, 

přeji krásný čtvrtek, moc Tě vítám u dnešního článku, dnešní recenze. Tuto recenzi na MYCÍ - ČISTÍCÍ PĚNU s kokosovou vodou z Action jsem již myslela, že ani psát nebudu, ale nakonec jsem se k tomu dostala. Respektive samotný produkt, jak jsem jej s odstupem měsíce začala používat, mi sdělil, že je vlastně MOC FAJ. Poměr - cena - kvalita. ANO, TENTO PRODUKT STOJÍ ZA ZMÍNKU. 


Pokud máte prodejnu Action, jako třeba já tady v Třebíči, tak neváhej a zaběhni tam. Jejich plátýnkové masky jsou již celkem známé a oblíbené, ale i třeba tělové mléko, masky na vlasy či peelingy, JSOU MOC FAJN, alespoň dle mé zkušenosti. 


Čistící pěny mám moc ráda. Patří do mé skin care, jak ranní, tak poté večerní, kdy se převážně i odličuji a roky praktikuji tzv. double cleanzing, vůbec než začal být trendy. Pěny jsou příjemné, jemné a dobře se mi s nimi pracuje. Líbí se mi systém pumpičky, napěněného produktu je mi sympatický. Docela dost jsem za tu dobu čistících - odličovacích pěn vyzkoušela. 


Tato čistí, trochu vysušuje, ale to přičítám i vodě, která je zde v Třebíči extra tvrdá a má celkem specifickou vůní, která mi nějak ze začátku příliš neseděla. Ale právě když jsem ji začala používat po měsíci, tak jsem vůni nezaregistrovala, jestli trochu za tu dobu vyprchala nevím, ale pěna mi přišla pod ruku každé ráno, každý večer. 


Balení je takové běžné, celo plastové, obsahuje 150 ml produktu a stojí okolo 50,- Kč, což je běžná drogérková cena. Pumpička, plně funkční, což oceňuji a přidávám plusové body. 


Pěnu udělá moc pěknou, rychle, snadno. Stačí mi tak 3-4 pumpičky na čištění celého obličeje. Vyčistí, nedráždí, svou práci udělá. To, jestli vysušuje skutečně zmiňuji jen okrajově, protože velmi tvrdá voda, co je zde v Třebíči udělá své. Musím zde používat hutnější krémy, nežli třeba na Letné. 


Ano, za mne ŘÍKÁM ANO. Prima produkt, na ranní, běžné čistění, nebo dočistění při odličovací rutině.
Jemná, lehce parfémovaná, pěna je snadno, rychle, vlastně všechny vlastnosti, které má mít, také skutečně má.
PRIMA PRODUKT. 


Myslím si, že mají ještě mycí gel, který si plánuji také pořídit, až mi bude docházet tato pěna. Také jsem zahlédla růžovou řadu, např. vč. tzv. růžové vody na osvěžení, či zafixování líčení, ale k té jsem se zatím nedostala, jelikož mě trochu "odrazuje" právě vůně růží, kterou já příliš nemusím. 


HYDRATAČNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ MASKA POD OČI, vhodná pro všechny typy pleti jsem pořídila také v prodejně Action, minulý víkend. Zkouším tedy dva týdny, padlo celé jedno balení, kde jsou solo zabalené čtyři kusy masek. Cena je 30-40,- Kč max. Takže také přijatelná a běžná drogérková cena. 


Balení je takové celkem nevýrazné, mezi maskami bych si ji ani nevšimla, ale jelikož jsem tam pokukovala po jiných, tak jsem si ji, tak trochu "mimochodem" všimla. 

Používala jsem jak vychlazenou přímo z lednice, na což jsem zvyklá, kdy umocníte pocit osvěžení a zmenšení otoků. 
Tak jsem ji nechala v pokojové teplotě, kdy byla maska také příjemně osvěžující, ale jelikož nyní už opravdu nepanují tropická vedra, do lednice ji dávat nebudu. 


Masku jsem díky množství tekutiny, které je uvnitř sáčku skutečně hodně, mohla a také zkusila použít opakovaně. V pátek a v neděli jsem ji aplikovala a jde to. Tekutina i v otevřeném sáčku vydržela a maska byla funkční. Nijak extra zvlášť neutrpěla, ale to je spíš takový můj tip, který já prakticky vždy zkouším. 


Vůně okurky je přítomna jemně, nevoní jako autentická okurka, nebo okurkový salát, který má luxusní vůni domova, alespoň tedy pro mne. Naopak, jak je známo, tak okurka sama o sobě, díky množství vody, které obsahuje má blahodárné chladící účinky. Okurka na oči, to je maska sama o sobě. : ))


Na léto, okurkové osvěžení je naprosto úžasné a ideální. Např. okurka do vody, do nějakého drinku, je velká paráda. 


Právě jsem si textilní masky sundala a celkem dlouho se mi držel takový ten příjemný, chladivý a lehký pocit, pod očním okolím. Chladivý, přitom ne mentolový, to bych asi nesnesla. 


Okurka je ze začátku cítit krásně, poté už jsem ji ani nezaznamenala. Masky jsou z lehké textilie, která je tak akorát dlouhá, dobře tvarovaná a pod očima dobře drží, nikam se nestěhuje, neputuje po obličeji a to já s nimi vždy min. sedím u NTB. 


Jsou to tedy TEXTILNÍ MASKY, NIKOLY HYDROGELOVÉ, která zažívají nyní extra boom. 
Jak jsem psala, po aplikaci, kdy jsem si ji nechala na obličeji asi půl hodiny, poté jsem opatrně vrátila zpět do sáčku, dala do ledničky a použila znovu. Proč takovýto postup, protože jsem to jednoduše chtěla vyzkoušet dělám to i s hydrogelovými maskami. 

Díky vyššímu obsahu tekutiny v sáčku bylo možné masky požít znovu, ale více jak dva - tři dny bych je otevřené nenechávala, to bych rozhodně neriskovala. 

Tak, to by byl Action a mí dva momentální skin care zástupci. Máme tady zastoupenu jak kokosovou vodu, tak i osvěžující okurku. 
Pokud máš možnost, tak do Actionu určitě zajdi a budu moc zvědavá, co si vybereš. Co tě nejvíce osloví, jestli kosmetika, různé dobroty či home decor. : ))


Moc děkuji za pozornost a přízeň mému blogu, nejen zde, ale i na INSTAGRAMU a FB.

 

Tvé podpory si velmi vážím a každá zpětná vazba je pro mne velkým 

přínosem.


Přeji Ti krásný a pohodový dnešní den.


papa E. A. 😻😉

4 komentáře:

 1. Eri, na masku na oči jsem zvědavá a ještě moc za ni děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rádo se stalo, tady v Praze je Action vždycky nějak z ruky. ☺♥ Krásnou první adventní neděli přeji.

   Vymazat
 2. Ahoj Eri, mě v Actionu oslovily jenom ty dobroty ač teda pendreky chutnají jako podrážky od bot. Jinak nic pro mě :-D z levných řetězců mám prostě nejradši Pepco

  OdpovědětVymazat

Tímto Ti moc děkuji za návštěvu a čtení tohoto blogu! ♥ Můj blog můžeš sledovat i na další sociálních sítích, jako je  FBInstagram , kde jsem také aktivní. V případě jakéhokoli dotazu mě neváhej kontaktovat na e-mailu: eriuchytilova@gmail.com . Ještě jednou Ti děkuji a přeji krásný a pohodový den!

#Recenze - Nivea - černá micelární voda

    AHOJ HOLKY,  krásnou neděli přeji. Pomalu zavírám NTB a vyrážíme směrem Murter - Chorvatsko. Dva týdny dovolená, neskutečně se na tu poh...